Quantum Caci

Quantum CACI içerdiği 7 ayrı dalga türü ve 10-800 Hz arasında değiştirilebilen frekans ayarları ile kasları uyarır. Bu uyarıyı alan kaslar kasılabilmek için etraflarındaki yağ hücrelerinden enerji almak zorunda kalırlar. Enerjilerini kaslara veren yağ hücreleri hacimsel olarak küçülürler. Bu sayede vücut incelir, toparlanır ve daha sıkı bir görünüme kavuşur. Haftada 3 gün sadece 20 dakikalık seanslarla bile 4 haftada gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Conture programı sayesinde gevşemiş kaslara lifting uygulayarak güç kazandırılır ve bu sayede göğüs, kalça, iç bacak, karın gibi bölgelerde oluşan sarkmaları toparlamaya yardımcı olunur.

Lenfamatik sistem kan dolaşımına bağlı, vücuttaki atık maddelerin atılmasını sağlar. Bu sistem kilo ve selülit problemlerinin giderilmesine, vücudun toparlanmasına, yüz ve boyun bölgesinde akne-sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Slim mode sistemi ile uygulanan dalgalar aşırı kilo kaybı ve doğum sonrası sarkan kasların ve derinin toparlanmasına, belli bölgelerde yağ oluşumunu engellemede, vücutta oluşan ödem ve su toplanmasının giderilmesine yardımcı olur.

Elektro selülit masaj sayesinde bir yandan kas ve dokuyu uyararak selülite neden olan birikimin oluşmasının engellenmesine yardımcı olurken diğer yandan da rol masaj sayesinde hücre içi ve dışını uyararak zayıflamış hücre metabolizmasının hızlanmasına ve portakal kabuğu görünümünün giderilmesine yardımcı olur.