Lenf Drenaj

Lenfatik drenaj/ Pressoterapi programımız haftada 3 gün, 20 dakikalık seanslar şeklinde hazırlanmıştır. 4 haftada, toplamda 12 seansta vücudun hücreler arası sıvı dengesini sağlar, şişlikleri indirir, ödem problemini çözer. Kronik yorgunluk ve kırgınlıklara da iyi gelmektedir.

Aynı zamanda vücudu şekillendirme ve biçimlendirmede de hızlı ve etkili sonuçlar verir.

Pasif jimnastik cihazını içeren programımız haftada 3 gün, 20 dakika sürecek seanslar şeklinde planlanmıştır. Pasif jimnastik aleti, uyarıcı akım uygulaması ile kasları sıkılaştırır, metabolizmayı hızlandırır. Cihazın kendi içerisinde 4 farklı özel program seçeneği mevcuttur. Bu programlar akımlarını otomatik olarak ayarlar ve işlem yapılan bölgelerde birkaç seans sonra gözle görülebilir bir iyileşme sağlanır.

Susam, lavanta, keten, nane, rezene, jojoba gibi birden fazla yağ türünün karıştırılması ile oluşturulmuş özel masaj yağları aracılığıyla yapılan selülit masajı; cilt dokusunun düzelmesine yardımcı olur. Merkezimizde 30 dakikalık ve 45 dakikalık seanslar şeklinde olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır. 10 seans sonunda selülitli dokuda gözle görülebilir bir fark meydana gelir.