Hakkımızda

 

soft gokturk
DSC06333
DSC06265
previous arrow
next arrow
 

 

2005 yılından Göktürk’de faaliyet gösteren Nü Medya Estetik Grubu bünyesinde zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda yeni bir oluşum  Soft Göktürk 2020 yılının Eylül ayında hizmete başladı.

Zayıflama kararı alarak bu yönde adım atmak, insanın beden ve ruh sağlığı için alacağı en önemli adımlardan birisidir. Zayıf kalmak birçok sağlık sorununu engeller, kişinin estetik açıdan iyi hissetmesini sağlar, öz güvenini arttırır ve hareket etmesini kolaylaştırır. Zindeliğin ve canlılığın yolu zayıflamaktan geçer.

Kişi ideal kilosunda olsa bile bölgesel incelme, bölgesel zayıflama ve sıkılaşma tedavileri ile ilgili destek ihtiyacı olabilir. Erkeklerde daha çok göbek çevresinde kadınlarda ise bel ve basen çevresinde görülen bölgesel kiloların doğru planlanmış tedavilerle giderilmesi vücudun toparlanıp, sıkılaştırılması mümkündür.

Zayıflamak, zayıflama kararını alan herkesin başarabileceği bir şeydir. Ancak doğru zayıflama yöntemini bulmak, gerekirse bölgesel zayıflama yapılacak alanların ve yöntemlerin tespitini yapmak ve sağlıklı bir şekilde kilolardan kurtulmak için uzman desteği almak şarttır.

Soft Göktürk’de  bölgesel incelme ,zayıflama ,selülit programları , biorezans , diyetisyen ve  diyet yemekleri ile zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda uzman ekibi ile Göktürk’lüleri bekliyor.