Hakkımızda

soft gokturk
DSC06333
DSC06265
previous arrow
next arrow

Soft Göktürk  uzman ekibi ile sadece bölgesel incelme, zayıflama ,selülit programları , sağlıklı beslenme danışmanlığı  ve eve teslim  diyet yemek paketleri ile iyi yaşam konusunda faaliyet göstermektedir.

Kişi ideal kilosunda olsa bile bölgesel incelme, bölgesel zayıflama ve sıkılaşma  ile ilgili desteğe ihtiyacı olabilir.  Öncelikle doğru zayıflama yöntemini ve ihtiyacı  bütünsel vücut analizi ile belirleyip, danışanlarımızı daha ince ve daha fit bir bedene kavuşturmayı ve sonrasında da korunmasını hedeflemekteyiz.

Soft Göktürk’de en son teknoloji ile kişiye özel olarak planlanmış protokollerle ihtiyaç görülen bölgelerin toparlanıp, sıkılaştırılması 4 haftadan başlayan programlarla  gerçekleştirilmektedir. ”Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” mottosu ile 7 den 70’e danışanlarımıza hizmet sunmaktayız.Ücretsiz bütünsel vücut analizi için 0534 565 50 92 whatsup hattımızdan randevu alabilirsiniz.

Soft Göktürk 2005 yılında kurulan Nü Medya Güzellik Grubu’na bağlı ayrı bir birim olarak iyi yaşam konusunda kişiye özel programlar hazırlamaktadır.