Kilo Verme

Soft Biorezonans ile Kilo Verme


Soft-Terapi nin kilo programı uygulamasının amacı 3 ana başlıkta toplanabilir:

 

– Düşkün olunan gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (şeker, çikolata, ekmek, şekerleme vb)

– Psikolojik sakinlik ve rahatlık halini sağlamak

– Metabolizmada yavaşlamaya yol açabilen enerjetik problemleri ortadan kaldırmak

 

Soft-Terapi diyet yapamama veya kilo verememeye neden olan birçok sebebi ortadan kaldırmak için uygulanabilir.

 

  • Karbonhidratın fazla tüketilmesi: Unlu gıdalar, ekmek, börek, pasta, hamburger, şeker, çikolata gibi karbonhidrat grubu gıdalara düşkünlük halinde 1 – 2 terapi seansı önerilir. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik yapılan Soft-terapi uygulamasının benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır.

 

Junk food diye adlandırılan kalorisi yüksek/besin değeri az olup bağımlılık yaratan fast food, cips, çikolata, şekerleme gibi gıdalar Soft-terapi ile diyetten kolayca çıkarılırlar.

 

  • Duygusal denge: Soft-terapide kullanılan biorezonans yöntemi ve beraberindeki COLOR Biorezonans uygulamaları kişinin üzerinde belirgin bir etki yaratır.

 

Metabolizması normal çalışan bir kişinin metabolizması zayıflama amacıyla anormal çalışır hale getirilmez; ancak anormal düşük seviyede çalışan bir metabolizme normalleştirilebilir. Örneğin bir kişi karbonhidrat yiyemez hale getirilemez ama aşırı düşkünlük hali normal seviyeye getirilebilir.


Biorezonans Terapi Yöntemi ile Gıda Bağımlılığı ve Kilo Verme Süreci

 

Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme sürecinde kişiye özel bir uygulama yapılmaktadır. Kişinin düşkün ve bağımlı olduğu gıda maddeleri tespit edilerek o ürün grupları üzerinden tedavi ve silme işlemi gerçekleşmektedir. Ülkemizde kilo vermek ve zayıflamak isteyen birçok kişi, Sağlıklı ve Hızlı bir şekilde nasıl kilo veririm? Sorusuna cevap aramaktadır. Bu yöntemle asıl hedef sağlığınızdan değil kilolarınızdan kurtulmanızdır.  Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme sürecini 3 başlıkta toplayabiliriz.

1)      Düşkün ve Bağımlılığı olan gıdalara karşı isteksizlik yaratma. ( Şeker, Çikolata, Ekmek, Karbonhidrat Grubu)

2)      Duygusal Açlık Tedavisi, Psikolojik Sakinlik ve Rahatlık Hali Sağlanır

3)      Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına destek olmak için enerjetik problemleri ortadan kaldırır.

Biorezonans Terapi yöntemi Gıda Bağımlılığı ve kilo verme programıyla aç kalmama, konforlu bir gün geçirme, doygunluk hissi sağlayarak kilo verme sürecini keyifli hale getirmektedir.

Karbonhidrata ekmek, maya, pirinç, makarna veya şeker, tatlı, çikolata gibi ürün gruplarında yeme isteksizliği yaratarak, diyet ve sağlıklı beslenme programı kolay hale gelir, bu sayede hedeflediğiniz kilonuza ulaşabilirsiniz.

 

Bu zayıflama programında metabolizması normal çalışan bir kişi için değil metabolizması yavaş halde çalışan bir kişi için önerilir.

Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme ve zayıflama sürecinde en önemli başarı, duygusal açlık yaşadığımız anları kontrol edebilmemize yardımcı olan  Colour ve Mora Renk Biorezonans uygulamasıdır.  Colour ve  Renk Biorezonans uygulaması yapan sayılı merkezlerden biriyiz.

Biorezonans Terapi yöntemi Gıda Bağımlılığı ve kilo verme programıyla ilk seans sonrasında bile porsiyonlarınız küçülecek yeme ihtiyacınızın belirgin oranda azaldığını göreceksiniz. Metabolizmanızın da hızlanmasıyla kilo verme süreci başlayacaktır. Kişinin zorlanmadan, aç kalma hissi yaşamadan konforlu bir şekilde kilo vermesi sağlanır.

 BIOREZONANS TERAPI YÖNTEMI ILE GIDA BAĞIMLILIĞI VE KILO VERME SÜRECI NASILDIR?

 

Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme sürecinde merkezimize geldiğinizde sırasıyla,

1)      Ölçme ve Değerlendirme ve sizi tanımak için formumuz doldurulur.

2)      Cihazın Giriş Kupalarına bağımlı olduğunuz gıda ürün grupları konulur.

3)      Cip ve Homeopatik sıvı hazırlanır.

4)      Kişinin rahat bir seans alabilmesi için gerekli ortam sağlanır.

5)      Terapi için siz rahat bir koltukta otururken uygun elektrotların teması sağlanır.

6)      Biorezonans Cihazı üzerinden uygun program seçilir.

7)      Seans 45 dak sürmektedir.

8)       Seansın başarısını arttırmak, kişinin rahatlamasını sağlamak ve psikolojik bağımlılığını desteklemek için Colour ve  Renk terapi seansı da uygulanır. Bu uygulamada 20 dakika sürmektedir.

9)       Biorezonans Terapi ile gıda bağımlılığı ve kilo verme işleminde uygulanan elektrotlar El Ayak elektrotu, Baş elektrotu, Karın ve Ense Elektrotu, Paleti olmak üzere tüm elektrotların kişiye uygulaması yapılır.

10)    Biorezonans Terapi ile gıda bağımlılığı ve kilo verme işlemi haftada bir seans ve 3 defa uygulanacak şekilde programlanmalıdır.

 Biorezonans Terapi Yöntemi ile Gıda Bağımlılığı ve Kilo Verme Süreci Sonrasında Yapılması Gerekenler

 

1)      Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra vücudumuzdaki zararlı olan bilgilerin atılımı yani toksin atılımını sağlamak, vücut temizliğini hızlandırmak için bol su içmeyi öneriyoruz. Tedavinin etkinliğini hızlandırmak için günde 3 ila 3,5 lt su tüketimi yapınız.

2)       Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra vücut temizliğini hızlandırmak için hamam, sauna veya evde banyoda sıcak su ile buhar ortamını oluşturarak kese yapılmasını öneriyoruz.

3)      Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra bazı kişilerde halsizlik olabilir ya da kendinizi yorgun gibi hissedebilirsiniz. Yapılan seansın etkisiyle akşam daha rahat ve huzurlu bir uyku uyuyabilirsiniz.

4)      Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra 72 saat boyunca elektromanyetik bilgi temizliği devam ettiğinden bu süreçte alkol ve kafeinli ürün grubu yiyecek ve içecekler tüketmeyiniz.

5)      Detoks ve vücut bilgi temizlik sürecinde blokajların rahat temizlenebilmesi için bu uygulamalara dikkat ediniz.

6)       Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra, seans esnasında size uygulanmak üzere hazırlanan Cip ve Homeopatik sıvınız size uygulanacaktır. Sizin bilgilerinizin doğrultusunda hazırlanan bu elektromanyetik sıvı ve cip tedavinin devamında kullanılması gerekmektedir.

Homeopatik sıvı kullanımı, işlemden 12 saat sonra başlamak üzere dilaltına günde 3 damla ve 10 defa; aşırı yemek yeme isteği ve abur cubur yeme isteği durumlarında gün içinde belli periyotlar halinde kullanmanız gereken bir damladır. Dilaltına damlattıktan sonra birkaç dakika beklenmelidir. Damlayı kullandıktan sonra 3-5 dakika birşeyler yiyip içmeyiniz.

 

Cip kullanımı ise hemen tedavi sonrasında enerji merkezinizi yöneten çarka bölgesi olan karın bölgesine uygulanarak 1 ay boyunca kullanılması gereken frekans bilgisi taşıyan materyaldir. Başarı oranını artırmak için mutlaka kullanılması gerekmektedir.

 

 BIOREZONANS TERAPI YÖNTEMI ILE GIDA BAĞIMLILIĞI VE KILO VERME SÜRECI SONRASINDA TAVSIYELER

 

1)       Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra barsak problemi yaşayabilirsiniz. Bunun için lifli besinler, probiyotikli yoğurtlar, yeşil çay ve antioksidan içeren besinler tüketmenizi tavsiye ederiz.

2)      Metabolizmanızda ki yavaşlamayı engellemek için ve bir aktivite olması açısından spora başlamanızı tavsiye ederiz.

3)      Yakın mesafeler için taşıt kullanmayarak yürüyerek gitmenizi öneririz. Bu sayede fiziksel aktivitenizi arttırabilirsiniz.

4)     Biorezonans Terapi yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra gün içerisinde mutlaka 2,5-3 lt su içtiğinizden emin olunuz