Kilo Verme

EMSYSTEM ile Kilo Verme

 

EMSYSTEM kilo programı uygulamasının amacı 3 ana başlıkta toplanabilir:

 

– Düşkün olunan gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (şeker, çikolata, ekmek, şekerleme vb)

– Psikolojik sakinlik ve rahatlık halini sağlamak

– Metabolizmada yavaşlamaya yol açabilen enerjetik problemleri ortadan kaldırmak

 

EMSYSTEM diyet yapamama veya kilo verememeye neden olan birçok sebebi ortadan kaldırmak için uygulanabilir.

 

  • Karbonhidratın fazla tüketilmesi: Unlu gıdalar, ekmek, börek, pasta, hamburger, şeker, çikolata gibi karbonhidrat grubu gıdalara düşkünlük halinde 1 – 2 terapi seansı önerilir. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik yapılan Soft-terapi uygulamasının benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır.

 

Junk food diye adlandırılan kalorisi yüksek/besin değeri az olup bağımlılık yaratan fast food, cips, çikolata, şekerleme gibi gıdalar Soft-terapi ile diyetten kolayca çıkarılırlar.

 

  • Duygusal denge: Soft-terapide kullanılan biorezonans yöntemi ve beraberindeki COLOR Biorezonans uygulamaları kişinin üzerinde belirgin bir etki yaratır.

 

Metabolizması normal çalışan bir kişinin metabolizması zayıflama amacıyla anormal çalışır hale getirilmez; ancak anormal düşük seviyede çalışan bir metabolizme normalleştirilebilir. Örneğin bir kişi karbonhidrat yiyemez hale getirilemez ama aşırı düşkünlük hali normal seviyeye getirilebilir.


EMSYSTEM Yöntemi ile Gıda Bağımlılığı ve Kilo Verme Süreci

 

Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme sürecinde kişiye özel bir uygulama yapılmaktadır. Kişinin düşkün ve bağımlı olduğu gıda maddeleri tespit edilerek o ürün grupları üzerinden tedavi ve silme işlemi gerçekleşmektedir. Ülkemizde kilo vermek ve zayıflamak isteyen birçok kişi, Sağlıklı ve Hızlı bir şekilde nasıl kilo veririm? Sorusuna cevap aramaktadır. Bu yöntemle asıl hedef sağlığınızdan değil kilolarınızdan kurtulmanızdır.  Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme sürecini 3 başlıkta toplayabiliriz.

1)      Düşkün ve Bağımlılığı olan gıdalara karşı isteksizlik yaratma. ( Şeker, Çikolata, Ekmek, Karbonhidrat Grubu)

2)      Duygusal Açlık Tedavisi, Psikolojik Sakinlik ve Rahatlık Hali Sağlanır

3)      Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına destek olmak için enerjetik problemleri ortadan kaldırır.

EMSYSTEM yöntemi Gıda Bağımlılığı ve kilo verme programıyla aç kalmama, konforlu bir gün geçirme, doygunluk hissi sağlayarak kilo verme sürecini keyifli hale getirmektedir.

Karbonhidrata ekmek, maya, pirinç, makarna veya şeker, tatlı, çikolata gibi ürün gruplarında yeme isteksizliği yaratarak, diyet ve sağlıklı beslenme programı kolay hale gelir, bu sayede hedeflediğiniz kilonuza ulaşabilirsiniz.

 

Bu zayıflama programında metabolizması normal çalışan bir kişi için değil metabolizması yavaş halde çalışan bir kişi için önerilir.

EMSYSTEM kilo verme programıyla ilk seans sonrasında bile porsiyonlarınız küçülecek yeme ihtiyacınızın belirgin oranda azaldığını göreceksiniz. Metabolizmanızın da hızlanmasıyla kilo verme süreci başlayacaktır. Kişinin zorlanmadan, aç kalma hissi yaşamadan konforlu bir şekilde kilo vermesi sağlanır.

EMSYSTEM YÖNTEMI ILE  KILO VERME SÜRECI NASILDIR?

 

EMSYSTEM yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme sürecinde merkezimize geldiğinizde sırasıyla,

1)      Ölçme ve Değerlendirme ve sizi tanımak için formumuz doldurulur.

2)       Kişinin rahat bir seans alabilmesi için gerekli ortam sağlanır.

3)      Terapi için siz rahat bir koltukta otururken uygun parçaların teması sağlanır.

4)    EMSYSTEM Cihazı üzerinden uygun program seçilir.

5)      Seans 30 dak sürmektedir.

6 )    EMSYSTEM ile kilo verme işlemi kişinin ihtiyacına göre haftada bir veya 3 defa uygulanabilir

 

EMSYSTEM  Kilo Verme Süreci Sonrasında Yapılması Gerekenler

 

1)     EMSYSTEM  yöntemiyle ile  kilo verme seansından sonra vücudumuzdaki zararlı olan bilgilerin atılımı yani toksin atılımını sağlamak, vücut temizliğini hızlandırmak için bol su içmeyi öneriyoruz. Tedavinin etkinliğini hızlandırmak için günde 3 ila 3,5 lt su tüketimi yapınız.

2)      EMSYSTEM yöntemiyle ile  kilo verme seansından sonra vücut temizliğini hızlandırmak için hamam, sauna veya evde banyoda sıcak su ile buhar ortamını oluşturarak kese yapılmasını öneriyoruz.

3)    EMSYSTEM kilo verme seansından sonra bazı kişilerde halsizlik olabilir ya da kendinizi yorgun gibi hissedebilirsiniz. Yapılan seansın etkisiyle akşam daha rahat ve huzurlu bir uyku uyuyabilirsiniz.

4)     EMSYSTEM  kilo verme seansından sonra 72 saat boyunca elektromanyetik bilgi temizliği devam ettiğinden bu süreçte alkol ve kafeinli ürün grubu yiyecek ve içecekler tüketmeyiniz.

5)      Detoks ve vücut bilgi temizlik sürecinde blokajların rahat temizlenebilmesi için bu uygulamalara dikkat ediniz.

 

EMSYSTEM YÖNTEMI ILE GIDA BAĞIMLILIĞI VE KILO VERME SÜRECI SONRASINDA TAVSIYELER

 

1)      EMSYSTEM yöntemiyle ile gıda bağımlılığı ve kilo verme seansından sonra barsak problemi yaşayabilirsiniz. Bunun için lifli besinler, probiyotikli yoğurtlar, yeşil çay ve antioksidan içeren besinler tüketmenizi tavsiye ederiz.

2)      Metabolizmanızda ki yavaşlamayı engellemek için ve bir aktivite olması açısından spora başlamanızı tavsiye ederiz.

3)      Yakın mesafeler için taşıt kullanmayarak yürüyerek gitmenizi öneririz. Bu sayede fiziksel aktivitenizi arttırabilirsiniz.

4)  EMSYSTEM yöntemiyle  kilo verme seansından sonra gün içerisinde mutlaka 2,5-3 lt su içtiğinizden emin olunuz