FAST FİT 30 VE 21

SOFT GÖKTÜRKFAST FİT 30 VE 21

        4 hafta süren 6 ayrı değişim paketimiz bulunmaktadır. Tüm paketlerimize diyetisyen hizmetimiz de dahildir. İşlemler öncesinde manuel ölçüm ve tartı cihazı ile vücut kompozisyon analizi (yağ-kas ölçümü) olmak üzere iki ayrı ölçüm yapılır. Manuel ölçümler iki haftada bir tekrarlanır. Vücut analizi ise her hafta diyetisyen kontrolünde yapılır.

 

       

         Vellasound (ultrason + radyofrekans + infrared + vakum) içeren programımız haftada sadece 2 gün, 30 dakikanızı ayırarak incelmenize yardımcı olur. Wellasound, içerdiği 4 ayrı sistem ile yağ hücrelerinin hacmini azaltır ve cilt dokusunun sıkılaşmasına yardımcı olur. 1 aylık program 8 seans içerir.

Heykeltraşla Zayıflama/ Magic Probe bölgesel yağlanma ve selülitle savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Haftada sadece 2 gün 30 dakika süren seanslarla şekillenmenizi sağlar. Her seans, 10 dakikalık lenf drenaj programını da kapsar. 1 aylık program 8 seans içerir.

LPG/ Lipomasaj selülit tedavisinde FDA onayı almış tek cihazdır. Seans süresi haftada 3 gün 20 dakikadır. 1 aylık paket 12 seans içerir. LPG/ Lipomasaj içinde barındırdığı patentli 4 ayrı dönüş tekniği ile kişiye özel program oluşturma imkânı sağlar. Bu da selülit, aşırı yağlanma, ödem, sarkıklık gibi en temel vücut problemlerinin giderilmesinde kişiye özel çalışılmasını sağlar.

Quantum CACI içerdiği 7 ayrı dalga türü ve 10-800 Hz arasında değiştirilebilen frekans ayarları ile kasları uyarır. Bu uyarıyı alan kaslar kasılabilmek için etraflarındaki yağ hücrelerinden enerji almak zorunda kalırlar. Enerjilerini kaslara veren yağ hücreleri hacimsel olarak küçülürler. Bu sayede vücut incelir, toparlanır ve daha sıkı bir görünüme kavuşur. Haftada 3 gün sadece 20 dakikalık seanslarla bile 4 haftada gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Lenfatik drenaj/ Pressoterapi programımız haftada 3 gün, 20 dakikalık seanslar şeklinde hazırlanmıştır. 4 haftada, toplamda 12 seansta vücudun hücreler arası sıvı dengesini sağlar, şişlikleri indirir, ödem problemini çözer. Kronik yorgunluk ve kırgınlıklara da iyi gelmektedir.

Aynı zamanda vücudu şekillendirme ve biçimlendirmede de hızlı ve etkili sonuçlar verir.

Pasif jimnastik cihazını içeren programımız haftada 3 gün, 20 dakika sürecek seanslar şeklinde planlanmıştır. Pasif jimnastik aleti, uyarıcı akım uygulaması ile kasları sıkılaştırır, metabolizmayı hızlandırır. Cihazın kendi içerisinde 4 farklı özel program seçeneği mevcuttur. Bu programlar akımlarını otomatik olarak ayarlar ve işlem yapılan bölgelerde birkaç seans sonra gözle görülebilir bir iyileşme sağlanır.

Susam, lavanta, keten, nane, rezene, jojoba gibi birden fazla yağ türünün karıştırılması ile oluşturulmuş özel masaj yağları aracılığıyla yapılan selülit masajı; cilt dokusunun düzelmesine yardımcı olur. Merkezimizde 30 dakikalık ve 45 dakikalık seanslar şeklinde olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır. 10 seans sonunda selülitli dokuda gözle görülebilir bir fark meydana gelir.

Zayıflama masajı kilo verme programı uygulayan kişiler tarafından düzenli olarak yaptırıldığında sarkmalara engel olur, vücuttaki deformasyonu engeller, kasları rahatlatır.

Detoks masajı, sorunun en köküne inerek hem nefes hem ses hem de dokunuşun kullanıldığı bir masaj methodudur. Tüm gaz sorunları, bağırsak tembelliği, astım, adet düzensizliği, kronik yorgunluk, depresyon ve daha birçok rahatsızlığın çözümünde pek çok fayda sağlar.

Medikal masaj, geleneksel masajın aksine hasta veya yorgun bir organın rehabilitasyon süreci için uygulanır. Bu sebeple kronik bel, boyun ağrıları çeken bireylerde veya migren gibi hastalıklarda iyileşme sürecine destek olur. Böylece kişinin yaşam kalitesini arttırır.

Terapötik masaj yüzeyde ve derinde bulunan bağ ve kas dokularının fonksiyonlarını arttıran, ağrı ve gerginliği azaltan çeşitli basınç uygulamalarıdır. Tedavi edici etkisi, düzenli uygulanıldığında çok daha belirgin hale gelir.

Tamamlayıcı tedaviler arasında yer alan refleksoloji, vücuttaki gerilimi almak ve nörolojik hastalıklarda destek tedavi sağlamak amacıyla, ayaklardaki belirli noktalara uygulanan bir masaj tekniğidir. Uygulama sonunda sinir sistemi rahatlar ve kan dolaşımı hızlanır. Uyku kalitesini arttırma, bağışıklık sistemini güçlendirme ve vücudu toksinlerden arındırma gibi pek çok faydası bulunmaktadır.

1 günlük ve 3 günlük olmak üzere iki farklı seçenek sunulan sıvı detoks programlarımız, vücutta toksinlerin atılmasına yardımcı olur. İçerdikleri vitamin ve mineraller ile bağışıklığı güçlendirir. Ödem, şişkinlik gibi problemlerin çözülmesine yardımcı olur.

Adrese teslim diyet yemeklerimiz ile sağlıksız beslenme sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Vejetaryen, protein ağırlığı yüksek, ketojenik gibi kişiye özel diyet seçenekleri sunan programımız sayesinde hem sağlıklı hem de gereksinimlerinize uygun biçimde beslenebilirsiniz. Kişinin ihtiyaçlarına göre planlanmış günlük 1100 kaloriden 2200 kaloriye kadar çıkabilen sağlıklı menülerimiz ile kilo vermek çok daha kolay hale geliyor.